665
1550530

Leonardo Gasser

(Italien, 1831-1892)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Leonardo Gasser
(Italien, 1831-1892)

Rökande kvinna

Signerad L. Gasser. Olja på duk 38 x 70 cm.