716
1554379

Anna Boberg

(Sverige, 1864-1935)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Anna Boberg
(Sverige, 1864-1935)

En hamn i fjorden

Signerad A Boberg. Skrift på spännram: "Anna Boberg 93 Rue Caulaincourt, Paris". Olja på duk 46 x 55 cm.