153
1585475

Ysabel LeMay

(Kanada)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Klubbat pris
Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Ysabel LeMay
(Kanada)

"Spiritus", 2011

Signerad LeMay och numrerad 4/7 på etikett a tergo. Archival C-print, 92 cm x 183 cm.

Proveniens

Couture Galleri, Stockholm.