156
1588747

Michel Comte

(Schweiz, Född 1954)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Michel Comte
(Schweiz, Född 1954)

"Helena Christensen II", 1993

Signerad etikett medföljer. Upplaga 12/20. Silvergelatinfotografi, bildyta 50 x 49,5 cm. Bladstorlek 67,5 x 67,5 cm.

Proveniens

F. Daniello Fine Art, Connecticut.