162
1586889

Bruce Weber

(USA, Född 1946)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Bruce Weber
(USA, Född 1946)

"NYC Studio (from The Indomitable Spirit Portfolio)", 1986-1989.

Signerad Bruce Weber och numrerad 4/5 a tergo. Framtagen av Photographers + Friends United Against AIDS, New York. Silvergelatinfotografi, 59 x 46 cm.