166
1588754

Terry O'Neill

(Storbritannien, 1938-2019)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Terry O'Neill
(Storbritannien, 1938-2019)

"Steve McQueen Eyes", 1969

Signerad Terry O'Neill och numrerad 4/50. C-print, bildyta 51 x 72 cm.

Proveniens

F. Daniello Fine Art, Connecticut.