186
1583641

Brevpress, Ryssland, 1800-talets senare del, Alexander II.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Fanerad med malakit. Montering av förgylld brons. Längd 14,5, bredd 9,5, höjd 5,5 cm.