461
1593561

Cremekoppar med lock, sex stycken, mjukt porslin. Marieberg, 1700-tal.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Märkta MB under tre kronor. Päronformade med vriden räfflad dekor med förgyllda detaljer. Höjd 7,5 cm.

Nagg. Bränningsdefekter.