463
1586381

Tallrikar, 18 stycken, porslin. Frankrike, Empire, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor kring brämet. Diameter 23,5 cm.

Skador, två lagade.