514A
1605563

Cartier armband " Love" 18K vitguld med tio runda briljantslipade diamanter

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 580 - 12 000 EUR
10 800 - 13 500 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Numrerad BQL495 och med schweiziska stämplar, storlek 17 enligt märkning. Box och skruvmejsel från Cartier medföljer.