855
1592177

Holländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Holländsk skola 16/1700-tal

Fruktstilleben

Signerad A de Lust. Pannå 22 x 27,5 cm.