887
1596177

Hans Dahl

(Norge, 1849-1937)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 100 - 23 900 EUR
21 700 - 27 100 USD
Klubbat pris
440 000 SEK
Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, skulptur
+46 (0) 707 88 84 72
Hans Dahl
(Norge, 1849-1937)

Snöbollskastning

Signerad Hans-Dahl, Berlin. Olja på duk 86 x 145 cm.