920
1604396

Fransk konstnär 1700-tal

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 830 EUR
3 250 - 4 330 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal

"Charles Emile Lewenhaupt" (1750-1811) i Royal Bavière regementets uniform

Duk 81 x 65 cm. Äldre förgylld ram.