211
1628464

Malin Gabriella Nordin

(Sverige, Född 1988)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 780 - 6 690 EUR
5 420 - 7 590 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Malin Gabriella Nordin
(Sverige, Född 1988)

"Loutra"

Signerad MGN och daterad -22. Flashe på duk 161 x 137 cm.

Proveniens

Galleri Steinsland Berliner, Stockholm.

Galleri Steinsland Berliner, Stockholm, "Drömmer att jag somnar", 19 augusti - 17 september 2022.