309
1603877

Gioele Amaro

(Italien, Född 1986)
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
4 850 - 6 780 EUR
5 540 - 7 760 USD
Klubbat pris
50 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Gioele Amaro
(Italien, Född 1986)

"Placebo Love"

Signerad Gioele Amaro och daterad 2023 a tergo. Bläck och lack på duk 61 x 45 cm.

Proveniens

Galerie Forsblom, Helsingfors.