315B
1630652

Donald Baechler

(USA, 1956-2022)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Klubbat pris
80 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Donald Baechler
(USA, 1956-2022)

"A Place In the World (Self Portrait)"

Signerad DB och daterad 02. Även signerad a tergo. Blandteknik och collage på papper 100 x 100 cm.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm.