Madeleine Pyk – en samling F769
321
1607175

Al Hansen

(USA, 1927-1995)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 850 - 3 800 EUR
3 270 - 4 360 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Al Hansen
(USA, 1927-1995)

"Venus GO GO Girl"

Signerad "Al Hansen- NVVK- GODT HÅR". Collage på papper 35,5 x 31 cm.

Proveniens

Stalke Galleri, Kirke Saaby, Danmark.