324
1570239

Hunt Slonem

(USA, Född 1951)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Hunt Slonem
(USA, Född 1951)

"Rebirth"

Signerad Hunt Slonem och daterad 7-84 a tergo. Duk 152,5 x 122 cm.

Proveniens

Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.