326
1605036

Erró (Gudmundur Gudmundsson)

(Island, Född 1932)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
12 100 - 14 500 EUR
13 900 - 16 600 USD
Klubbat pris
140 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Erró (Gudmundur Gudmundsson)
(Island, Född 1932)

”The Doorbell”

Signerad Erró och daterad -65 a tergo. Duk 97,5 x 146 cm.