Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
1083
1601038

Patek Philippe, Twenty~4, "Green Dial", ca 2022.

Utropspris
140 000 - 150 000 SEK
13 600 - 14 600 EUR
15 900 - 17 000 USD
Klubbat pris
135 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75

Storlek: 36 mm
Material: stål/diamanter
Urverk: automatisk, caliber 324 S C
År: cirka 2022
Glas: safirglas
Armband: originallänk, viklås
Referensnummer: 7300/1200A-011
Serienummer: 7'476'847
Boettnummer: 6'492'005
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Repor, främst kring viklåset.