134
1627333

Bordsplateau, Frankrike, 1800-talets början, Empire.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Alexander Johansson
Alexander Johansson
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 71

Förgylld brons och spegelglas. Ram ornerad med bårder av stiliserade lagerblad och blomster, fötter i form av ekollon. Diameter 47, höjd 5 cm.