Arne Jones E1299
478
1626581

Cartier ett par örhängen "Trinity" 18K guld i tre färger

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Bredd ca 10 mm, diameter 25 mm, totalvikt 16 g. Signerade Cartier, numrerade H42925 och med franska tillverkarstämplar. Etui och box från Cartier medföljer.