511A
1643840

Två broscher 18K guld och platina med trappslipade smaragder och rubiner samt rosenslipade diamanter

Utropspris
9 000 - 12 000 SEK
860 - 1 150 EUR
976 - 1 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Längd 58 mm, totalvikt 7 g. Anpassat etui medföljer. En brosch med svenska stämplar. 1900-talet första hälft.