Madeleine Pyk – en samling F769
582
1614614

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 700 - 7 600 EUR
6 540 - 8 720 USD
Klubbat pris
Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

Vy över Ryssviken från Waldemarsudde.

Signerad Eugen. Olja på duk 40,5 x 50 cm.