621
1635760

Antoine Vollon

(Frankrike, 1833-1900)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Antoine Vollon
(Frankrike, 1833-1900)

Stilleben med blommor och böcker

Signerad A. Vollon. Olja på duk 54 x 83 cm.