655
1640897

Ingeborg Westfelt-Eggertz

(Sverige, 1855-1936)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Ingeborg Westfelt-Eggertz
(Sverige, 1855-1936)

Badande barn i Skagen.

Signerad IWE och daterad Skagen-09-. Olja på pannå 19 x 23 cm.

Proveniens

Privatsamling, Sverige.