157A
1669310

Mats Bäcker

(Sverige, Född 1958)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Mats Bäcker
(Sverige, Född 1958)

"Joe Strummer", 1977

Signerad Mats Bäcker och numrerad 2/20 a tergo. Framtagen 2012. Seleniumtonat silvergelatinfotografi, bildyta 49 x 76,5 cm. Inklusive ram 69 x 94 cm.