193
1665376

Jacob Felländer

(Sverige, Född 1974)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
85 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Jacob Felländer
(Sverige, Född 1974)

"Soho Empire", 2009

Signerad Jacob Felländer och numrerad 4/5 a tergo. Total upplaga 5 + 2 AP. Certifikat medföljer. C-print monterad på glas och ramad, bildyta 80 x 180 cm.

Proveniens

Direkt från fotografen till nuvarande ägare.