251
1663213

Peter Frie

(Sverige, Född 1947)
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
14 300 - 16 700 EUR
16 300 - 19 000 USD
Klubbat pris

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Peter Frie
(Sverige, Född 1947)

Utan titel

Signerad P Frie a tergo. Olja på duk 90 x 180 cm.