303
1623058

Ylva Snöfrid (Ogland)

(Sverige, Född 1974)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 690 - 8 600 EUR
7 590 - 9 760 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Ylva Snöfrid (Ogland)
(Sverige, Född 1974)

"Venus at Her Mirror "

Signerad Ylva Ogland och daterad 2008 a tergo. Duk 99 x 66 cm.

Proveniens

Brändström, Stockholm.

Brändström Stockholm, "Snöfrid vid sina speglar med the Oracle & Fruit and Flower Deli – This is the Beginning of an Odyssey in Vodka", 2009.