352
1648569

Sam Salisbury

(USA, Född 1977)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
32 000 SEK

Linnéa Österberg
Linnéa Österberg
Assisterande specialist konst
+46 (0)739 16 36 13
Sam Salisbury
(USA, Född 1977)

"UNTITLED"

Signerad Sam Salisbury och daterad 2009 a tergo. Kol på papper, bildyta 30,5 x 23 cm.

Proveniens

Marc Jancou Contemporary, New York.