379
1665677

Jeff Koons

(USA, Född 1955)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Jeff Koons
(USA, Född 1955)

"Puppy Vase"

Stämpelsignerad och numrerad 850/3000. Utförd 1998. Porslin. Höjd 44 cm.