389
1668013

Nicola de Maria

(Italien, Född 1954)
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
16 700 - 19 100 EUR
19 000 - 21 700 USD
Klubbat pris
260 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Nicola de Maria
(Italien, Född 1954)

“Testa Fiori"

Signerad Nicola de Maria och daterad 1986 a tergo. Olja på duk monterad i plexiglasram 49,5 x 59,5, duk 39 x 49,5 cm.

Proveniens

Galleri Ressle, Stockholm. Inköpt från ovan 1988,