407
1616399

Tetsumi Kudo

(Japan, 1935-1990)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Tetsumi Kudo
(Japan, 1935-1990)

"Fossil in Hiroshima"

Signerad Tetsumi Kudo och daterad 1976. Blandteknik på papper 65 x 49 cm