485
1666317

Randi Fisher

(Sverige, 1920-1997)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik
+46 (0)70 748 22 63
Randi Fisher
(Sverige, 1920-1997)

"Natt i Ateljén".

Signerad R Fisher och daterad -57. Olja på pannå 40,5 x 61 cm.

Proveniens

Inköpt på Nylunds Ram.
Privatsamling.