508
1674114

Per Lindroth

(Sverige, 1878-1933)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63
Per Lindroth
(Sverige, 1878-1933)

Promenad vid Dramaten

Signerad Lindroth. Akvarell 24 x 20 cm