517
1667034

Albert Krüger

(Sverige, 1885-1965)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Mollie Engström
Mollie Engström
Specialist modern konst och grafik (Tjänstledig)
+46 (0)70 748 22 63
Albert Krüger
(Sverige, 1885-1965)

Kritklippor "Le Treporte"

Signerad Albert Krüger. Även signerad a tergo. Pannå 24 x 32,5 cm.