Utan titel (Hommage à Léger).
Signerad Erro och daterad 1996 a tergo. Duk 55 x 38 cm.
Inköpt direkt av konstnären 1997 på Galleri Galax, Göteborg.
Galleri Galax, Göteborg, "Les femme fatales", april 1997.