Bestående av; ett ryttarporträtt med man till häst omgiven av sitt entourage. Bladets mått 22x32,5 cm. Oramat.
Musicerande dam, bladets mått 23,6x29 cm. Oramat.
Albumblad med man i traditionell klädsel, motivets mått 10x16 cm. Mått med ram 20,5x27,5 cm.
Skador, slitage.
Property of a private Finnish collection.