176
1674188

Ljusstakar ett par, Sverige 1800-talets början, Empire.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Stam i form av lyra. Rik dekor med palmetter, maskaroner och ekblad. Höjd 18,5 cm.