177
1669788

Ljusstakar ett par, Frankrike tidigt 1800-tal, Empire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och patinerad brons. Rik dekor med palmetter. Kannelerad stam. Höjd 25 cm.