178A
1684356

Ljusstakar ett par, Frankrike 1800-talets början, Empire.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Rik dekor med palmetter, lagerkrans, druvklasar samt kannelyrer. Höjd 29 cm.