21
1674241

Byrå, Stockholmsarbete 1700-talets slut, Sengustaviansk.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Tre lådor. Mässingskodda detaljer. Dekor med kannelyrer. Skiva i kolmårdsmarmor med påskrift i rödkrita Foltiern. Längd 93, bredd 48, höjd 85 cm. Nyckel medföljer.

Nyckel finns.