39
1674257

Bord, 1700-talets slut, Sengustavianskt.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerat med mahogny. Med raka nedåt avsmalnande ben. Skiva med kantlister. I sargen låda. Mässingskodda detaljer. Längd 60, bredd 38,5,höjd 76,5 cm. Nyckel medföljer.