527
1674980

Smörask med lock, fajans. Rörstrand, 1700-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
239 - 287 EUR
271 - 325 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Omärkt, dekor i starkeldsblått. Längd 20,5 cm.

Kantlagning. Nagg.