546B
1681279

Ett par örhängen 18K guld med rött glas, 1800-tal

Utropspris
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Mått ca 29 X 34 mm, totalvikt 3.4 g. Slitna svenska stämplar, sannolikt CAP (CA Pousette), Stockholm 1849.