556A
1684254

Cartier ett par örhängen platina med droppformade- och runda briljantslipade diamanter

Utropspris
725 000 - 750 000 SEK
69 200 - 71 600 EUR
78 600 - 81 300 USD
Klubbat pris
700 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Totalvikt diamanter ca 5.00 ct varav de två större dropparna 1.02 ct G if och 1.01 ct G if enligt GIA Diamond Grading Report 15151544 och 15032138, 12 X 25 mm, totalvikt 6.5 g. Signerade Cartier och numrerade 59745B. Pouch medföljer.