580
1666686

Damiani ring platina med en fasettslipad safir samt triangulära- och runda briljantslipade diamanter

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 790 - 5 750 EUR
5 420 - 6 500 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

vikt safir 3.74 ct, totalvikt diamanter 0.67 ct, vikter enligt gravyr, storlek ca 54, totalvikt 10 g. Signerad Damiani och med italienska stämplar.