588
1666682

Cartier ett par örhängen 18K guld med runda briljantslipade diamanter

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 580 - 12 000 EUR
10 800 - 13 500 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

totalvikt diamanter ca 3.50 ct, mått örhängen 22 X 25 mm, totalvikt 8.7 g. Signerade Cartier och numrerade ISL166 samt med schweiziska stämplar. Pouch från Cartier medföljer.