595
1675059

Cartier ring "Trinity" 18K guld i tre färger

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Storlek 53, vikt 5.5 g. Signerad Cartier och numrerad OWS926. Etui, box, kvitto och certifikat från Cartier medföljer.